UPEBI

UPEBI

Aktualności

UPEBI poleca konferencję Kogeneracja - perspektywy rozwoju inwestycji

19 stycznia 2016

25 lutego 2016 r. w Warszawie odbędzie się V edycja konferencji "Kogeneracja - perspektywy rozwoju inwestycji" organizowana przez firmę Progress Group. UPEBI objęła to wydarzenie Patronatem Honorowym.

Jakie są perspektywy rozwoju kogeneracji? Jak wpłynie na kogenerację nowa ustawa o OZE? Na jakie wsparcie mogą liczyć inwestorzy?

Na powyższe pytania odpowiedzą eksperci, którzy przybliżą uczestnikom konferencji praktyczne i prawne zagadnienia związane z kogeneracją, tak aby jak najwięcej podmiotów mogło skorzystać z proponowanego wsparcia.

PROGRAM KONFERENCJI:

Ustawa o OZE a wsparcie kogeneracji - Sylwia Koch-Kopyszko, Prezes Zarządu, Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego

Finansowanie projektów kogeneracyjnych - Wojciech Nawrocki, Członek Zarządu, METROPOLIS Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.

      Realizacja projektów kogeneracyjnych we współpracy z Bankiem Ochrony Środowiska - Anna Żyła, Główny Ekolog Banku, Bank Ochrony Środowiska S.A. oraz

      Piotr Kubiak, Naczelnik Wydziału Ekologii, Bank Ochrony Środowiska S.A.

Świadectwa pochodzenia z kogeneracji – zmiany w 2016 r. wynikające z komunikatu Komisji Europejskiej - Jacek Mszyca, Dyrektor ds. technicznych, Weryfikator Procesów Kogeneracji, NGE Sp. z o.o.

Audyt jednostek kogeneracji - Jacek Mszyca, Dyrektor ds. technicznych, Weryfikator Procesów Kogeneracji, NGE Sp. z o.o.

System aukcyjny w praktyce – przykładowa kalkulacja - Sylwia Koch-Kopyszko, Prezes Zarządu, Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego

 

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli przedsiębiorstw ciepłowniczych i elektrociepłowni, przemysłowych odbiorców energii, samorządów, firm współpracujących z branżą ciepłowniczą, dostawców produktów i technologii, firm wykonawczych oraz wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w kogenerację.

 

Promocyjna cena: 150 zł + VAT przy zgłoszeniu do 12 lutego 2016 r.

Więcej informacji znajdą Państwo: http://progressgroup.pl/83-konferencje/336-kogeneracja-5.html

 

Kontakt z organizatorem:

Progress Group

tel.: 22 750 25 93

biuro@progressgroup.pl

www.progressgroup.plPowrót do listy wiadomości

Partnerzy

  • European Biogas Association
  • Partnerstwo dla Klimatu
  • Nijhuis Industries
  • Enrocom
  • GPCHEM
  • Verso
  • Bio-tec
  • Modus Energy

© UPEBI 2016      Created by Multitask Group