UPEBI

UPEBI

Aktualności

UPEBI poleca UK AD AND WORLD BIOGAS EXPO 2018

11 czerwca 2018

Serdecznie zapraszamy na UK AD AND WORLD BIOGAS EXPO 2018, największe międzynarodowe targi dedykowane wyłącznie tematyce fermentacji beztlenowej i biogazu, które odbędą się w dniach 11-12 lipca br. w Birmingham w Wielkiej Brytanii.

UPEBI poleca konferencję
"Rozproszona zintegrowana energetyka - wymiana doświadczeń i perspektywy"

5 czerwca 2018

21 czerwca br. w Ambasadzie Niemiec w Warszawie odbędzie się konferencja "Rozproszona zintegrowana energetyka - wymiana doświadczeń i perspektywy".

Poparcie branży biogazowej dla rządowego projektu nowelizacji ustawy o OZE

10 maja 2018

Trzy największe organizacje reprezentujące polski sektor biogazu wystosowały do parlamentarzystów list wspierający projekt nowelizacji ustawy o odnawialnych źródłach energii

21.03.2018 r. odbyło się seminarium "Klucz do sukcesu Klastrów energii – pierwsze doświadczenia z rynku".

28 marca 2018

UPEBI poleca IV edycję seminarium "Klastry Energii, Rynek i Technologia"

27 marca 2018

Zapraszamy na IV edycję seminarium "Klastry Energii, Rynek i Technologia", które odbędzie się 14 czerwca 2018 roku w Warszawie.

BRIGHT BIOMETHANE Sponsorem Strategicznym warsztatów NOWY SYSTEM WSPARCIA DLA PRODUCENTÓW BIOGAZU I BIOMETANU

12 marca 2018

Bright Biomethane posiada doświadczenie we wzbogacaniu biogazu wytwarzanego z większości rodzajów biomasy, w tym z osadów ściekowych i odpadów. Bazując na tym doświadczeniu, oferuje niezawodne rozwiązania do obróbki wstępnej zapewniające odpowiednią specyfikację biogazu przed jego ostatecznym wzbogaceniem.

UPEBI zaprasza na warsztaty
NOWY SYSTEM WSPARCIA DLA PRODUCENTÓW BIOGAZU I BIOMETANU

16 lutego 2018

14 marca 2018 r. w Centrum Szkolenia Gazownictwa PGNiG w Warszawie odbędą się warsztaty "Nowy system wsparcia dla producentów biogazu i biometanu", których organizatorem jest Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego we współpracy z kancelarią prawną BTK Legal oraz Operatorem Systemu Aukcji.

Warsztaty "Klastry energii – od teorii do praktyki" – II edycja

30 listopada 2017

W dniach 9-10 stycznia 2018 r. w Hotelu IBIS w Białymstoku odbędą się warsztaty "Klastry energii – od teorii do praktyki" połączone z wizytą studyjną w klastrze energii Michałowo.

Warsztaty "Klastry energii – od teorii do praktyki"

9 listopada 2017

W dniach 28-29 listopada 2017 r. w Hotelu IBIS w Białymstoku odbędą się warsztaty "Klastry energii – od teorii do praktyki" połączone z wizytą studyjną w klastrze energii Michałowo.

II Kongres Biogazu

4 listopada 2017

W dniach 18-19 grudnia 2017 r. w Hotelu Ossa**** k/Rawy Mazowieckiej odbędzie się "II Kongres Biogazu".

Forum prawa i technologii – Biogaz, Biomasa, Kogeneracja

3 listopada 2017

W dniach 7-8 grudnia 2017 r. w najwyżej położonym hotelu w Polsce TATRA*** w Zakopanem odbędzie się "Forum prawa i technologii – Biogaz, Biomasa, Kogeneracja".

Konferencja "Co dalej z rozwojem biogazowni w Polsce?
Model niemieckich spółdzielni energetycznych a klastry."

30 października 2017

21 listopada 2017 r. w Warszawie odbędzie się konferencja "Co dalej z rozwojem biogazowni w Polsce? Model niemieckich spółdzielni energetycznych a klastry." Konferencję organizuje Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa we współpracy z firmą energiewächter GmbH w ramach projektu Niemieckiego Ministerstwa Gospodarki i Energii.

UPEBI zaprasza na VI FORUM BIOGAZU podczas RENEXPO 2017

15 wrzesnia 2017

25 października 2017 r. w Warszawie, podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO Poland, odbędzie się kolejna edycja Forum Biogazu, którego organizatorem jest Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego we współpracy z firmą Reeco Poland.

Artykuł UPEBI w magazynie BIOMASA

2 sierpnia 2017

Lipcowo-sierpniowe wydanie miesięcznika BIOMASA ukazało się z dodatkiem RYNEK BIOGAZU, w którym opublikowany został artykuł autorstwa prezes UPEBI, Sylwii Koch-Kopyszko.

Projekt nowelizacji ustawy o OZE

28 czerwca 2017

Ministerstwo Energii opublikowało projekt kolejnej nowelizacji ustawy o OZE. Najważniejsze zmiany dotyczą systemu wsparcia dla małych biogazowni, koszyków aukcyjnych oraz pomocy publicznej.

Szkolenie "System aukcyjny OZE - praktyka, szanse i zagrożenia nowego systemu wsparcia"

22 lutego 2017

Warsztaty "Praktycznie o biogazie"

8 lutego 2017

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez "Magazyn Biomasa" we współpracy z UPEBI warsztaty "Praktycznie o biogazie", które odbędą się w dniach 27 – 28 marca br. w hotelu Ossa koło Rawy Mazowieckiej.
Wydarzenie adresowane jest do firm – inwestorów planujących budowę biogazowni w Polsce, właścicieli istniejących biogazowni, które mają problemy finansowe i eksploatacyjne, rolników oraz przedsiębiorców z branży mięsnej, mlecznej i spożywczej zainteresowanych możliwością zagospodarowania w biogazowni problematycznych odpadów przetwórstwa rolno-spożywczego.

Seminarium "Wirtualne Elektrownie, Magazyny Energii i Spółdzielnie Energetyczne"

12 grudnia 2016

W imieniu Organizatora – firmy CBE Polska – zapraszamy na międzynarodowe Seminarium "Wirtualne Elektrownie, Magazyny Energii i Spółdzielnie Energetyczne", które odbędzie się 28 lutego 2017 roku w Częstochowie. Głównym celem wydarzenia jest zgromadzenie ekspertów reprezentujących sektor energetyczny/OZE w celu wymiany doświadczeń w zakresie realizacji nowych inwestycji w energetyce rozproszonej.

Prezes UPEBI zwyciężczynią tegorocznej edycji RENERGY AWARD w kategorii Wybitna Osobowość branży OZE

27 października 2016

Podczas targów RENEXPO Poland 2016 Sylwia Koch-Kopyszko, prezes Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego, otrzymała puchar RENERGY AWARD w kategorii Wybitna Osobowość. Nagroda ta przyznawana jest dla osoby, która odgrywa ważną rolę w branży energii odnawialnej i ma szczególne osiągnięcia w tej dziedzinie.

I Kongres Biogazu - Biogazownia od projektu do realizacji

26 października 2016

W dniach 5-6 grudnia 2016 r. w hotelu Ossa w Rawie Mazowieckiej odbędzie się I Kongres Biogazu organizowany przez Biomass Media Group. Partnerami merytorycznymi tego wydarzenia są Instytut Inżynierii Biosystemów oraz Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego.

UPEBI poleca FORUM CZYSTEJ ENERGII

10 października 2016

W dniach 12-13 października 2016 r. podczas Międzynarodowych Targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu odbędzie się XVI Forum Czystej Energii.

UPEBI zaprasza na warsztaty PRZYSZŁOŚĆ KOGENERACJI W POLSCE podczas RENEXPO 2016

28 września 2016

21 października w Warszawie, podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO Poland, odbędą się warsztaty "Przyszłość kogeneracji w Polsce", których organizatorem jest Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego we współpracy z firmą Reeco Poland.

UPEBI zaprasza na V FORUM BIOGAZU podczas RENEXPO 2016

28 września 2016

20 października 2016 r. w Warszawie, podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO Poland, odbędzie się kolejna edycja Forum Biogazu, którego organizatorem jest Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego we współpracy z firmą Reeco Poland.

Miesięcznik PRZEDSIĘBIORCA ROLNY - branża biogazowa komentuje zmiany w ustawie o OZE

20 września 2016

We wrześniowym wydaniu PRZEDSIĘBIORCY ROLNEGO ukazał się artykuł pt. "Światełko w tunelu", w którym przedstawiciele branży biogazowej komentują ostatnią nowelizację ustawy o odnawialnych źródłach energii.

Artykuł UPEBI w magazynie BIOMASA

20 września 2016

Wrześniowe wydanie miesięcznika BIOMASA ukazało się z dodatkiem RYNEK BIOGAZU, w którym opublikowany został artykuł autorstwa prezes UPEBI, Sylwii Koch-Kopyszko, pt. "Biogazownie w systemie aukcyjnym".

UPEBI zaprasza na międzynarodowe seminarium WIRTUALNE ELEKTROWNIE I SPÓŁDZIELNIE ENERGETYCZNE W POLSCE

7 września 2016

29 września 2016 r. w Warszawie odbędzie się międzynarodowe seminarium "Wirtualne Elektrownie i Spółdzielnie Energetyczne w Polsce". UPEBI objęła to wydarzenie Patronatem Honorowym.

Prezes UPEBI w wywiadzie dla portalu GRAM W ZIELONE

18 lipca 2016

O tym, jak mogą się zmienić realia polskiego rynku biogazowego po nowelizacji ustawy o OZE, w wywiadzie dla Gramwzielone.pl opowiedziała Sylwia Koch-Kopyszko, prezes Unii Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego.

UPEBI zaprasza na seminarium CZYNNIKI ROZWOJU INWESTYCJI KOGENERACYJNYCH

1 lipca 2016

UPEBI objęła Patronatem Honorowym IV edycję seminarium "Czynniki rozwoju inwestycji kogeneracyjnych", które odbędzie się 24 sierpnia br.
w Warszawie.

Artykuł UPEBI w magazynie BIOMASA

1 lipca 2016

W czerwcowym wydaniu miesięcznika BIOMASA ukazał się artykuł autorstwa prezes UPEBI, Sylwii Koch-Kopyszko, pt. "Zielone światło dla biogazowni".

Wywiad dla portalu energiaimy.pl

4 kwietnia 2016

Podczas konferencji "Biogazownie - sposób na energetykę rozproszoną", która odbyła się 2 marca 2016 r., Sylwia Koch-Kopyszko, prezes UPEBI, udzieliła wywiadu portalowi energiaimy.pl.

Artykuł na temat konferencji zorganizowanej przez UPEBI

23 marca 2016

W marcowym wydaniu magazynu BIOMASA ukazał się artykuł na temat konferencji "Biogazownie - sposób na energetykę rozproszoną",
która odbyła się 2 marca 2016 r. w Ministerstwie Rozwoju.

UPEBI poleca konferencję Przyszłość zielonych inwestycji w świetle Ustawy OZE

4 marca 2016

14 kwietnia 2016 r. na Stadionie Miejskim we Wrocławiu podczas Międzynarodowych Targów Energii ze Źródeł Odnawialnych oraz Efektywności Energetycznej „InEnerg 2016” odbędzie się konferencja "Przyszłość zielonych inwestycji w świetle Ustawy OZE".

UPEBI poleca seminarium Rozwój inwestycji kogeneracyjnych w Polsce

4 marca 2016

13 kwietnia 2016 r. we Wrocławiu podczas trwania Międzynarodowych Targów Energii ze Źródeł Odnawialnych i Efektywności Energetycznej „InEnerg” 2016” odbędzie się II edycja seminarium "Rozwój inwestycji kogeneracyjnych w Polsce".

Biogaz ma swój czas

19 lutego 2016

Lutowy magazyn Biomasa ukazał się z dodatkiem Rynek Biogazu zawierającym artykuł prezes UPEBI, Sylwii Koch-Kopyszko, pt. "Ustawa o OZE - jaka przyszłość dla biogazu?"

O planowanej pomocy dla biogazowni w Rzeczpospolitej

15 lutego 2016

W dzisiejszym wydaniu Rzeczpospolitej ukazał się artykuł pt. "Parasol ochronny nad biogazowniami".

Opinia UPEBI w miesięczniku Przedsiębiorca Rolny

9 lutego 2016

W lutowym wydaniu miesięcznika Przedsiębiorca Rolny w artykule na temat rządowych zapowiedzi dotyczących poprawy sytuacji branży biogazowej opublikowana została wypowiedź prezes UPEBI, Sylwii Koch-Kopyszko.

UPEBI poleca Międzynarodowe Targi InEnerg

1 lutego 2016

W dniach 13-14 kwietnia 2016 na Stadionie we Wrocławiu odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów InEnerg® OZE + Efektywność energetyczna

Opinia UPEBI w magazynie BIOMASA

20 stycznia 2016

W styczniowym wydaniu miesięcznika BIOMASA ukazała się opinia prezes UPEBI, Sylwii Koch-Kopyszko, na temat grudniowej nowelizacji ustawy o OZE.

UPEBI poleca konferencję Kogeneracja - perspektywy rozwoju inwestycji

19 stycznia 2016

25 lutego 2016 r. w Warszawie odbędzie się V edycja konferencji "Kogeneracja - perspektywy rozwoju inwestycji" organizowana przez firmę Progress Group. UPEBI objęła to wydarzenie Patronatem Honorowym.

Partnerzy

  • European Biogas Association
  • Partnerstwo dla Klimatu
  • Nijhuis Industries
  • Enrocom
  • GPCHEM
  • Verso
  • Bio-tec

© UPEBI 2016      Created by Multitask Group