UPEBI

UPEBI

Aktualności

UPEBI poleca Międzynarodowe Targi InEnerg

1 lutego 2016

W dniach 13-14 kwietnia 2016 na Stadionie we Wrocławiu odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów InEnerg® OZE + Efektywność energetyczna

InEnerg® tworzy punkt spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora energetycznego. Podczas imprezy przedstawione zostaną najnowsze trendy w dziedzinie energii, poruszone zostaną problemy i zaproponowane rozwiązania. 

We współpracy ze stowarzyszeniami branżowymi, REECO Poland organizuje wysokiej klasy konferencje i fora dotyczące najważniejszych tematów z zakresu OZE i efektywności energetycznej.

Rejestrując się do 11 marca 2016, otrzymają Państwo 20% zniżki na konferencje!

Pierwszego dnia targów przy współpracy z firmą City-Brand odbędzie się II edycja seminarium: „Rozwój inwestycji kogeneracyjnych w Polsce”.

Drugiego dnia targów planowany jest II Dzień Rolnictwa pt. "Rolnik z energią. OZE przyszłością polskiego rolnictwa", a w ramach dnia rolnictwa panel poświecony tematowi biogazu.

Zainteresowanych prezentacją podczas II Dnia Rolnictwa zapraszamy do kontaktu z organizatorem.

Co jeszcze oferuje InEnerg 2016?

> Wspólne stoiska
Wspólne stoisko oferuje optymalną platformę do zaprezentowania firmy, nawiązania nowych kontaktów, a także do utrzymania istniejących.

> Stoisko indywidualne
Jeżeli życzą sobie Państwo ofertę na indywidualne stoisko, zapraszamy do kontaktu z organizatorem.

> Spotkania kooperacyjne

Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Dolnośląskim Parkiem Technologicznym i REECO Poland zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniach kooperacyjnych podczas Targów InEnerg®. Spotkania kooperacyjne to szybki i łatwy sposób nawiązania biznesowych kontaktów. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny dostępnynastronie organizatora.        

Więcej informacji na: www.inenerg.com

 


Organizator

REECO Poland Sp. z o.o.

ul. Bartycka 22B/21A
00-716 Warszawa
Tel:+48-22-266-02-16
Fax:+48-22-379-78-60
info@reeco-poland.plPowrót do listy wiadomości

 

Partnerzy

  • European Biogas Association
  • Partnerstwo dla Klimatu
  • Nijhuis Industries
  • Enrocom
  • GPCHEM
  • Verso
  • Bio-tec
  • Modus Energy

© UPEBI 2016      Created by Multitask Group